Home | Veiling | Twee tickets voor de opening van de tentoonstelling van Erwin Olaf én een gesigneerde catalogus

Twee tickets voor de opening van de tentoonstelling van Erwin Olaf én een gesigneerde catalogus

Erwin Olaf fan? Grijp dan nu je kans om samen met je lief, moeder of beste vriend aanwezig te zijn bij de opening van zijn grote dubbeltentoonstelling in Gemeentemuseum Den Haag en Fotomuseum Den Haag. En dat is nog niet alles: je krijgt na afloop ook een gesigneerd exemplaar van de bijbehorende catalogus mee naar huis!

Aangeboden namens: Gemeentemuseum Den Haag, Fotomuseum Den Haag en Erwin Olaf

© 2018 - Alle rechten voorbehouden