Home | Veiling | Boek: Mannenpakken/Vrouwenhakken gesigneerd door Jessica Maes

Boek: Mannenpakken/Vrouwenhakken gesigneerd door Jessica Maes

Mannenpakken/Vrouwenhakken' is een bruisende chicklit met een bijzondere invalshoek: het is de eerste Nederlandse en Vlaamse chicklit waarin het hoofdpersonage op vrouwen valt. Niet voor niets betitelden de media 'Mannenpakken/Vrouwenhakken' daarom als de allereerste chick-on-chicklit. Bemachtig een door de auteur gesigneerd exemplaar van deze zinderende roman!

© 2018 - Alle rechten voorbehouden